O nas

Cześć! Nazywam się Edek i jestem ojcem trójki wspaniałych dzieci. Razem z moją żoną, którą uwielbiam, od lat podróżujemy po świecie, poznając różnorodność kultur i smaków. To właśnie nasza miłość do jedzenia, odkrywania nowych miejsc i sztuki skłoniła nas do założenia tego bloga.

Jesteśmy pasjonatami kulinariów, a jedzenie to dla nas sposób na poznawanie różnych kultur. Uwielbiamy gotować razem, eksperymentować z nowymi przepisami i dzielić się naszymi smakowymi odkryciami z innymi.

Oprócz kulinariów, naszą drugą wielką pasją są podróże. Razem z rodziną zwiedziliśmy już mnóstwo miejsc na całym świecie, od pięknych plaż na Hawajach po zapierające dech w piersiach krajobrazy Norwegii.

Na naszym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży, przepisy na smaczne dania z różnych kuchni, opowieści o ludziach i ich kulturach oraz wiele ciekawostek z dziedziny sztuki i tradycji. Często też publikujemy recenzje książek i wywiady z autorami, bo czytanie to dla nas drugie tak ważne źródło inspiracji.

Nasza rodzina kocha życie i chętnie dzieli się z innymi swoją radością. Na naszym blogu zawsze będziesz mógł znaleźć coś inspirującego i ciekawego. Przyłącz się do naszej przygody i odkryj razem z nami nowe smaki, historie i kultury z różnych zakątków świata.