Jak przezwyciężyć wyzwania „Pana G” w swoim życiu. W poszukiwaniu Pana G

Na planecie o szybko starzejącej się populacji istnieje ogromne zapotrzebowanie na nowych członków, aby utrzymać planetę w ruchu. Planeta stworzyła program komputerowy, który żyłby jak człowiek i odkrywał swoje miejsce w świecie.

Na początku Pan G był podekscytowany odkryciem, do czego został stworzony. Jednak im dłużej żył jako człowiek, tym więcej pytań miał Pan G na temat tego, po co się urodził. Wkrótce wyruszył w podróż, aby się tego dowiedzieć.

Po drodze Pan G dowiedział się, że został zaprogramowany z pewnymi ograniczeniami i miał kilka poważnych pytań bez odpowiedzi. Członek rodziny jednej z osób, które Pan G spotkał podczas swojej podróży, mówi Pan G, że martwili się, czy będą w stanie przetrwać bez niego, a potem zmarł wkrótce po spotkaniu z Panem G.

Następnie Pan G wyrusza na przygodę, która ujawnia tylko więcej zamieszania i pozostawia jeszcze więcej pytań bez odpowiedzi niż wcześniej.

Radzenie sobie z panem G w swoim życiu

MR G to skrót od pięciu głównych barier w osiągnięciu sukcesu w życiu.

Wszyscy musimy radzić sobie z tymi barierami, a jeśli chcemy odnieść sukces, musimy upewnić się, że opracowaliśmy odpowiedni plan i nadal się na nim skupiamy. Jednak kiedy już to opanujesz, przekonasz się, że pan G nie jest już czynnikiem w twoim życiu i możesz żyć szczęśliwie i odnosić sukcesy.

Wyzwania 'Mr. G' w twoim życiu - czym one są i jak sobie radzisz?

Pan G jest mistrzem życia i każdy z nas musi mieć z nim do czynienia przynajmniej raz w życiu. Oto kilka wyzwań, które możemy napotkać i jak możemy je pokonać:

  • Przezwyciężanie rozstania: Jest to najczęstsze wyzwanie, z którym ludzie muszą się zmierzyć. To trudne, ale nie niemożliwe. Musimy stanąć na nogi i znaleźć sposób, aby iść dalej, ponieważ w końcu będzie lepiej.
  • Problemy z pieniędzmi: Ciągłe bycie spłukanym, ponieważ wydajesz zbyt dużo pieniędzy na kawę lub ubrania, nie jest dobrym uczuciem. Niektórzy ludzie mogą mieć gorzej niż inni, ale zawsze istnieją sposoby na ograniczenie budżetu, aby nie popaść w długi.
  • Uzależnienie: uzależnienie od alkoholu może być naprawdę zabójcze.

Psychologiczny wpływ „Mr. G' na temat poczucia własnej wartości i wyników życiowych

Psychologiczny wpływ „Pana G” nie ograniczał się do jego wpływu na samoocenę i wydajność życiową.

Lovett (1976) stwierdził, że kiedy dzieci miały zawyżone poczucie własnej wartości, częściej miały więcej przyjaciół, lepsze stopnie w szkole, miały wyższy poziom sprawności fizycznej i zmniejszały się prawdopodobieństwo hospitalizacji z powodu choroby fizyczne.

Radzenie sobie z życiem, gdy walczysz z manipulacjami i grami pana G

Ważne jest, aby pamiętać, że aby mieć z kimś zdrową relację, powinieneś mieć swobodę wyrażania swoich potrzeb i czuć się szanowanym. Celem w kontaktach z Mr.G jest nie tylko zdobycie tego, czego chcesz, ale także to, jak się czujesz, gdy to dostajesz. Może być trudno oprzeć się jego manipulacjom i zabawom, ale staraj się nie rezygnować z siebie lub ludzi wokół ciebie.